AKTUALNOŚCI
Rusza wiosna w piotrkowskiej okręgówce

W czasie weekendu rozegrana zostanie pierwsza kolejna rundy rewanżowej w piotrkowskiej klasie okręgowej. Pięć meczów odbędzie się w sobotę, a dwa w niedzielę. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Szczercowie. Miejscowa Astoria podejmie absolutnego lidera tabeli – Stal Niewiadów. Stalówka w rundzie jesiennej wywalczyła komplet punktów.

Zespół z Niewiadowa chce nie tylko wygrać klasę okręgową, ale i wywalczyć komplet punktów. Aby tego dokonać musi wygrać wszystkie wiosenne mecze. Pierwsza trudna przeprawa czeka Stal już w sobotę. Astoria Szczerców solidnie się bowiem wzmocniła i na pewno stać ją na sprawienie niespodzianki. Kolejkę zakończy mecz wicelidera Włókniarza Moszczenica z rewelacją rundy jesiennej, MGKS (dawnym Gerlachem) Drzewica.

Oto plan spotkań:
(sobota – 18 marca)
15:00 – GUKS Gorzkowice – LKS Lubochnia
15:00 – Szczerbiec Wolbórz – LKS Mniszków
15:00 – RKS Rzeczyca – Lechia II Tomaszów
15:30 – Astoria Szczerców – Stal Niewiadów
15:30 – Grabka Grabica – Start Lgota Wielka
(niedziela – 19 marca)
14:00 – Zapał Krzętów – Świt Kamieńsk
15:00 – Włókniarz Moszczenica – MGKS Drzewica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Do „Fana” ty chyba nie masz pojęcia o przepisach.Grałem w meczu przeciwko Stali i mam pretensje do wydz. Dyscypliny za tak niską karę. 8 męczy za kopnięcie kiedy piłka jest w innym rejonie boiska to jest nie sprawiedliwe. To jest chuligaństwo, powinno być min 1 rok.