Lider IV ligi wygrał w doliczonym czasie

Szalony mecz w Przedborzu. Miejscowa Pilica przegrała mecz 21. kolejki IV ligi z liderem tabeli Wartą Sieradz 0:2 (0:0) tracąc oba gole już w doliczonym czasie gry. Na dodatek miejscowi kończyli w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Dawida Janowskiego. Bramki zdobyli: Bartosz Narożnik i Mariusz Zawodziński.

Wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, ale w 86 minucie na boisku pojawił się Bartosz Narożnik. Kilka minut później zawodnik z Sieradza wykończył kontrę i zdobył gola dla Warty. Była to druga minuta doliczonego czasu gry. Chwilę później czerwoną kartką (druga żółta) ukarany został Dawid Janowski z Pilicy. Jakby tego było mało Warta strzeliła drugiego gola. Tym razem bramkarza miejscowych pokonał Mariusz Zawodziński, po efektownym rajdzie prawie od połowy boiska.

Pilica Przedbórz – Warta Sieradz 0:2 (0:0)
Bartosz Narożnik 90, Mariusz Zawodziński 90

Pilica Przedbórz: Lewandowski – Głowacki ż, Jachymski, Janowski ż, cz, Jończyk ż – Motyka, Kornacki, Lizińczyk (85′ Kujawski), Potakowski ż – Stolarski, Madej.

Warta Sieradz: Wlazłowski – Swędrowski, Sitarz, Sosnowski, Bartłoszewski – Piotr Kobierski (76′ Pluta), Mitek, Kacela (56′ Idzikowski), Płaneta (56′ Szyc) – Łabędzki (86′ Narożnik), Zawodziński.