Druga wiosenna wygrana Term Neru Poddębice

Czwartoligowi piłkarze Term Neru Poddębice wygrali drugi mecz w rundzie wiosennej IV ligi łódzkiej. Pokonali, na boisku w Byczynie, Zawiszę Pajęczno 2:0 (0:0). Bramki w drugiej połowie dla drużyny Michała Bistuły (na zdjęciu) zdobyli: Łukasz Dynel i Przemysław Różycki.

W pierwszej połowie, mimo sytuacji z obu stron, gole nie padły. W 50 minucie bramkarza gości pokonał, walczący o tytuł króla strzelców IV ligi Łukasz Dynel. Poddębiczanin zdobył gola silnym strzałem z około 7 metrów. W 70 minucie mógł być remis, ale Jakub Juszczyk posłał piłkę ponad poprzeczką. Miał do bramki kilka metrów. W 79 minucie było już 2:0 dla Neru. Gola zdobył, wprowadzony na boisko kila minut wcześniej, Przemysław Różycki. Kilka minut później ten sam zawodnik mógł zdobyć drugą swoją bramkę w tym meczu, ale piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

Termy Ner Poddębice – Zawisza Pajęczno 2:0 (0:0)
Łukasz Dynel 50, Przemysław Różycki 79

Termy Ner: Karol Domżał – Filipiak, Krymarys, Przybyła, Retkowski – Pecyna (70′ Bartosiński), Solecki, Bartos (70′ Owczarek), Konieczny (70′ Różycki) – Dynel (85′ Kubala), Woźniak.
Trener: Michał Bistuła

Zawisza Pajęczno: Wnuk – Boras (62′ Szczepański), Wilkoszewski (80′ Szymczyk), Królikowski, Okrzesik – Marcioch, Dwornik, Wójcicki, Juszczyk (72′ Piłatowski) – Łazowski, Baraniak.
Trener: Tomasz Jaworski