Walkowery w okręgu piotrkowskim

Trzy spotkania seniorskie, które odbyły się w czasie minionego weekendu w okręgu piotrkowskim, zostały zweryfikowane jako walkowery. O trzy punkty wzbogacił się Zapał Krzętów (piotrkowska klasa okręgowa). Przegrał w Szczercowie 1:4, ale w Astorii wystąpił piłkarz, który powinien pauzować za cztery żółte kartki.

Zweryfikowano również mecz klasy A (grupa II) pomiędzy Polonią Gorzędów i LKS Wola Krzysztoporska. Na boisku było 1:0, a wynik zweryfikowano na 3:0 dla Polonii. Nieuprawnieni zawodnicy wystąpili również w rezerwach Luciążanki Przygłów (piotrkowska klasa B, grupa I). Luciążanka II przegrała z IKS Inowłódz 2:9, a rezultat zweryfikowano na 9:0 dla drużyny trenowanej przez Kamila Szymczaka.