Orkan Buczek bliżej IV ligi łódzkiej

W hitowym meczu 19. kolejki sieradzkiej klasy okręgowej GKS Orkan Buczek wygrał na swoim boisku z dotychczasowym liderem Czarnymi Rząśnia 4:1 (0:1). Teraz to zespół trenera Jacka Berensztajna (na zdjęciu) otwiera ligową tabelę. Po dwie bramki dla Orkana zdobyli: Dariusz Szymanek i Piotr Burski.

Po pierwszej połowie bliżej wygranej byli Czarni. Prowadzili 1:0 po trafieniu Marcina Błaszczyka. Wyrównał tuż po zmianie stron Dariusz Szymanek. Ten sam zawodnik w 54. minucie dał prowadzenie Orkanowi. Dwa kolejne ciosy zadał Czarnym Piotr Burski i to Orkan jest bliżej IV ligi łódzkiej.

GKS Orkan Buczek – Czarni Rząśnia 4:1 (0:1)