AKTUALNOŚCI
Snajper Finishparkietu ma dwa kontrakty!

To wręcz nieprawdopodobne, ale prawdziwe. Łódzki Futbol dotarł do informacji o tym, że Michał Miller – jeden z najlepszych piłkarzy lidera III ligi (grupa I) Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie ma podwójny kontrakt. W sierpniu ubiegłego roku zgłosił akces gry w Sokole Ostróda. Podpisał z tym klubem umowę, która miała obowiązywać od stycznia 2017 roku.

Później jednak rozmyślił się i nowy kontrakt podpisał z Drwęcą, tak jakby nie obowiązywała go ważna umowa z Sokołem!

O sprawie dotychczas było cicho. Sokół nie upubliczniał tej informacji, a Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej milczał. Być może z tego powodu, że jednym z działaczy (wiceprezesem) związku jest Mirosław Miller – ojciec Michała. Dużo informacji na ten temat znaleźliśmy w sieci – na portalu dwadozera.pl. Napisane było tam, że w grudniu ubiegłego roku Sokół wysłał zawodnikowi plan przygotowań do rundy wiosennej sezonu, podał kontakt do trenera. Piłkarz jednak próbował wpłynąć na działaczy z Ostródy aby uznali jego kontrakt za nieważny. Swoje prośby motywował tym, że Drwęca ma szansę awansu do II ligi, a on o tym marzy. Poza tym ponoć polepszyły mu się stosunki z prezesem klubu. Do akcji wkroczył pełnomocnik zawodnika, czyli jego tata, mówiąc, że w kontrakcie z Ostródą nie ma zapisanego maila i adresu zawodnika, więc kontrakt jest nieważny.

Sokół Ostróda nie zamierza odpuszczać. Zastanawia się, czy takie postępowanie Michała Millera jest zgodne z prawem i czy mógł on występować w wiosennych meczach Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Zdaniem działaczy z Ostródy Millera nadal obowiązuje bowiem ważny kontrakt z ich klubem, którego on nie wypełnia. Do sprawy z pewnością wrócimy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

 1. ktos tu wpisal „Walkower z powodu występów nieuprawnionego zawodnika.
  Jedyna decyzja niepodlegająca jakiejkolwiek dyskusji.”

  NIEUPRAWNIONEGO????z tego co wiem listę Drwęcy (z Millerem) UPRAWNIŁ ŁZPN przed rundą :))))

 2. Uprasza się o nie hejtowanie Prezesa ŁZPN.
  Pan Adam Kaźmierczak to dobry prawnik dla którego dobro piłki i przestrzeganie litery prawa jak i regulaminów jest na pierwszym miejscu.
  A tym złymi ją cwaniacy i kombinatorzy którzy najpierw coś podpisuję a potem niezdarnie się z tego wycofują.
  Ciekawi mnie Panie Obserwatorze jaką decyzję Pan by podjął, gdyby byłby Pan na miejscu Prezesa ŁZPN. W tej sprawie, jak i w sprawie Stali, Andrespolii i Orła z przed dwóch sezonów. Łatwo jest tylko krytykować, Polak się z tym rodzi.

 3. Czyli udajemy że nic się nie stało? A piłkarze mogą podpisywać po kilka albo kilkanaście kontraktów z różnymi klubami?
  A co tam idźmy dalej, i pozwólmy piłkarzom zmieniać reprezentacje narodowe. Powiem Ci że Katar się ucieszy, i jeszcze zdążą na Mundial 2022 „zakupić” Leo Messiego i CR7 do swojej „repry”
  Obserwator brawo za Twój tok myślenia, nie wiem gdzie go nabyłeś, ale brawo za popieranie polityki „Równi i równiejsi”

 4. Jak p.Adam tak „posprząta” jak to zrobił z Andrespolią i Stalą to bałagan będzie aż do rozpoczęcia nowej rundy! A później powie- sorry taki mamy klimat.