Gatta odpadła z Halowego Pucharu Polski

Mistrzowie Polski w futsalu, piłkarze Gatty Active Zduńska Wola nie wystąpią w finale Halowego Pucharu Polski. Zostali wyeliminowani przez Clearex Chorzów. W środę zduńskowolanie pokonali, we własnej hali, zespół z Chorzowa 5:4 (2:4), ale przegrali pierwszy mecz aż 0:4 i odpadli z rywalizacji.

Już do przerwy sprawa awansu właściwie się wyjaśniła. Clearex prowadził różnicą dwóch goli, a Gatta miała do odrobienia w ciągu 20 minut aż siedem bramek. Odrobiła trzy i wygrała na otarcie łez 5:4.

Gatta Active Zduńska Wola – Clearex Chorzów 5:4 (2:4)
Gole dla Gatty: Michał Marciniak 2, Igor Sobalczyk, Marcin Stanisławski, Michał Szymczak.

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński (Miłosiński) – Krawczyk, Stanisławski, Szymczak, Marciniak – Klaus, Olczak, Szypczyński, Milewski, Sobalczyk, Adamski, Kiełpiński

Clearex zmierzy się w finale z Rekordem Bielsko-Biała, który okazał się w półfinale lepszy od Gwiazdy Ruda Śląska.