Drugi z rzędu remis Warty Sieradz

Kolejna strata lidera IV ligi łódzkiej. Tydzień temu Warta Sieradz zremisowała w Pajęcznie z Zawiszą 3:3, a w sobotę podzieliła się punktami, remisując na swoim boisku z Termami Nerem Poddębice 0:0 w meczu 26. kolejki IV ligi łódzkiej. Dla poddębiczan był to także drugi z rzędu remis. Tydzień temu ich mecz z Wartą Działoszyn zakończył się wynikiem 1:1.

Sobotnie spotkanie w Sieradzu było niezwykle zacięte. Wprawdzie częściej w posiadaniu piłki byli gospodarze, ale nie potrafili zagrozić bramce Karola Domżała. W pierwszej połowie najbliżej zdobycia bramki był Mariusz Zawodziński. Piłka, po jego strzale z rzutu wolnego, minimalnie minęła lewy słupek bramki.

W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Warta nawet strzeliła gola, ale sędzia bramki nie uznał, bo wcześniej był faul. Ostatnie 20 minut zespół gości grał w osłabieniu, po czerwonej kartce (druga żółta) dla Dominika Pecyny.

Warta Sieradz – Termy Ner Poddębice 0:0
Warta: Mielcarz – Swędrowski, Sitarz, Sosnowski, Pawlak – Piotr Kobierski ż, Mitek, Idzikowski, Kacela (70′ Szyc), Zawodziński (64′ Łabędzki) – Marcin Kobierski.

Termy Ner: Domżał – Filipiak, Zimoń, Krymarys, Kwiatkowski, (85′ Retkowski) – Pecyna ż, cz, Bartosiński, Bartos, Różycki (78′ Owczarek) – Woźniak (63′ Tonn), Dynel, Solecki.