KAS z Milanem jak na hokejowych MŚ

Wiele emocji przyniósł kibicom piątkowy mecz 20. kolejki łódzkiej klasy B (grupa III) pomiędzy KAS Konstantynów i Milan Scuola Calcio. Spotkanie rozegrano przy sztucznym oświetleniu, a piłkarze obu drużyn zadbali o to, aby nikt się nie nudził. Padło dziesięć bramek, a mecz zakończył się remisem 5:5 (2:2).

Już w 2. minucie było 1:1, do szatni piłkarze schodzili przy stanie 2:2, a najwięcej emocji przyniosła końcówka. W 89. minucie KAS prowadził 4:3 i wydawało się, że dowiezie trzy punkty do końca. Milan strzelił jednak dwa gole i objął prowadzenie 5:4. Wyrównał w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Mariusz Szychowicz.

KAS Konstantynów Łódzki – Milan Scuola Calcio 5:5 (2:2)