Omega wygrała w Pajęcznie dla Marcina

Omega Kleszczów wygrała w spotkaniu 29. kolejki IV ligi łódzkiej w Pajęcznie z Zawiszą 3:1 (2:1). Kleszczowska drużyna zrobiła to dla swojego trenera Marcina Zimocha, który przeżywa najtrudniejsze chwile w życiu. Dwie bramki dla Omegi zdobył Marek Grabowski, a jedną Przemysław Szewczyk.

Kleszczowski zespół wystąpił w Pajęcznie pod wodzą Roberta Tomesza. Od pierwszych minut zagrał w sposób niezwykle zdeterminowany, osiągając wyraźną przewagę. W 29. minucie prowadzenie dał Omedze Marek Grabowski, a chwilę później na 2:0 podwyższył Przemysław Szewczyk. Przed przerwą gospodarze zdobyli kontaktowego gola. Po sprytnie rozegranym rzucie rożnym Pawła Wiśniewskiego pokonał Paweł Majchrowski.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka. Jej autorem był Marek Grabowski, który tym samym ustalił wynik spotkania na 3:1 dla Omegi. Wynik spotkania mógł być wyższy gdyby kleszczowski zespół wykorzystał wszystkie podbramkowe sytuacje.

Zawisza Pajęczno – Omega Kleszczów 1:3 (1:2)
Bramki: Paweł Majchrowski 41 – Marek Grabowski 29, 63, Przemysław Szewczyk 35

Zawisza: Wnuk – Wilkoszewski, Okrzesik, Juszczyk, Majchrowski – Wójcicki, Dwornik ż, Szymczyk, Szczepański (68′ Boras), Piłatowski (68′ Piotrowski) – Baraniak

Omega: Paweł Wiśniewski – Mateusz Roczek, Pałyska, Lesiakowski, Niedbała – Paweł Kowalski, Belica ż (88′ Łukasz Roczek), Barański (58′ Smuga), Szewczyk, Berg (75′ Pieniążek) – Marek Grabowski (71′ Krzysztof Kowalski)