AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Bez punktów w Warszawie

Boisko Drukarza Warszawa nie było szczęśliwe dla reprezentacji ŁZPN U-14 (rocznik 2003) i U-13 (rocznik 2004). Obie drużyny przegrały mecze z kadrami Mazowieckiego ZPN, ale zachowały szansę na awans do finałowych rozgrywek w swoich kategoriach wiekowych. Zespół Under 14 przegrał 0:3, a rok młodsza drużyna 0:2.

Reprezentacja U-14, prowadzona przez Dawida Kroczka, po czterech seriach spotkań ma na koncie cztery punkty i zajmuje drugie miejsce w grupie, którą zdominowała ekipa z Mazowsza. Lider zdobył do tej pory 10 punktów i o sześć wyprzedza trzy pozostałe ekipy: ŁZPN oraz trzeci w tabeli Podlaski ZPN i czwarty Warmińsko-Mazurski ZPN.

W rywalizacji młodszych piłkarzy szansę na wyjście z grupy straciła już ekipa Podlaskiego ZPN, która w czterech meczach nie zdobyła żadnego punktu. Na trzecim miejscu jest zespół ŁZPN. Podopieczni Damiana Gamusa mają sześć punktów – o trzy mniej od Warmińsko-Mazurskiego ZPN i Mazowieckiego ZPN.

Źródło: ŁZPN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Do redakcji: zgodnie z unifikacja PZPN o awans do finałów rozgrywek makroregionów graj reprezentacje młodzieżowe w rocznikach 2001/2002/2003. Rocznik 2004 rozgrywa mecze towarzyskie – nie ma finałów w tej kategorii.