AKTUALNOŚCI
Zarząd Widzewa wydał oświadczenie

Zarząd Widzewa Łódź zwrócił się w piątek do kibiców drużyny trenera Przemysława Cecherza wydając specjalne oświadczenie. Działacze apelują o szacunek dla nowego obiektu przy ulicy Piłsudskiego, doceniają również to, co kibice Widzewa zrobili do tej pory dla klubu. Poniżej treść oświadczenia.

/…/Zarząd Klubu RTS Widzew Łódź zwraca się do wszystkich fanów Klubu z uprzejmą i gorącą prośbą o poszanowanie nowego, widzewskiego domu, którym jest stadion miejski przy al. Piłsudskiego 138. Z uwagi na emocjonującą, trwającą w najlepsze, walkę o awans do II ligi i znaczenie dopingu dla powodzenia naszej drużyny, ważne jest, by zachowanie kibiców na trybunach pozostawało w zgodzie z przyjętymi zasadami i regulacjami dotyczącymi organizacji imprez masowych oraz korzystania z obiektów sportowych, w tym wypadku wyjątkowego stadionu przy al. Piłsudskiego 138 i nie budziło żadnych zastrzeżeń, które mogłyby rzutować w jakikolwiek sposób na Klub. W szczególności dotyczy to bezwzględnego zakazu używania środków pirotechnicznych na stadionie.

Jednocześnie uprzejmie dziękujemy za znakomity, zagrzewający przez pełne 90 minut do boju doping, który podczas wiosennych meczów Widzewa nieraz prowadził zespół do cennych zwycięstw. Dzięki nim drużyna prowadzona przez Przemysława Cecherza wciąż ma szansę wygrać rozgrywki.

Zadbajmy wspólnie o porządek naszego domu i szanujmy dobre imię Klubu na każdym możliwym polu, zapewniając, by nazwa Widzew niezmiennie kojarzona była z rozwojem sportowym i najlepszym w kraju dopingiem, docenionym również zagranicą.

Źródło: widzew.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Dla mnie niezrozumiałe jest, że są na stadione toalety a kibice Widzewa załatwiają się na ściany.

  2. To jest tak jakby ktoś prosił złodzieja, aby nie kradł, a wilka, aby nie polował.