AKTUALNOŚCI
Dwa wzmocnienia Amatorów Zapolice

Klub Sportowy Amatorzy Zapolice (sieradzka klasa A, grupa II) w ostatnim czasie sfinalizował 2 ważne transfery. Do drużyny seniorów dołączyli Szymon Kaczmarek (rocznik 1988) i Daniel Jóźwiak (rocznik 1992). Kaczmarek jest zawodnikiem, który swoją przygodę z piłką rozpoczynał w drużynach juniorskich w Zapolicach. Później kontynuował ją w MKS Zduńska Wola i LKS Kwiatkowicach.

Jóźwiak jest także wychowankiem drużyn młodzieżowych z Zapolic. Później grał w IV lidze w Kwiatkowicach i w okręgówce w GKS Widawa. 3 lata temu wyjechał do pracy zagranicą. Oprócz tego, że będzie zawodnikiem drużyny seniorów, to dołączył także do sztabu trenerskiego drużyny juniorów.

Zarówno Szymon, jak i Daniel, już na treningach pokazali, że nie zapomnieli jak się gra w piłkę na dużym boisku. Będą na pewno poważnym wzmocnieniem i swoim doświadczeniem powinni pomóc naszej młodej drużynie. Jeśli chodzi o Daniela to niestety z tego co wiem będzie z nami jedynie do połowy września. Później wraca do pracy w Holandii – mówi Maciej Przybylski, prezes Amatorów Zapolice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *