AKTUALNOŚCI
Kibice RTS Widzewa przerwali Walne

Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia RTS Widzew, które zgodnie z tym co informowaliśmy miało odbyć się w piątek, nie zostało dokończone. Do sali obrad weszli bowiem kibice, którzy uniemożliwili dalsze procedowanie. Klub wydał komunikat, w którym informuje, że ciąg dalszy Walnego ma nastąpić 19 maja.

/…/Stowarzyszenie RTS Widzew informuje, że dzisiejsze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia będzie kontynuowane 19 maja 2017 roku w związku z przerwaniem obrad przez grupę kibiców nieposiadających formalnego umocowania do uczestnictwa w obradach. Obrady będą kontynuowane we wskazanym terminie po usunięciu przeszkód formalnych.

Źródło: widzewlodz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Sprawa jest prosta i oczywista ,kibice chcą robić interesy na stadionie ,kiełbaski,piwo,pamiątki,ale chętnych jest więcej ,każdy widzi interes życia do zrobienia ,zarząd też,i dlatego kibice weszli na posiedzenie zarządu ,źle się dzieje tam gdzie kibice chcą rządzić klubem ,żaden sponsor nie pójdzie na taki układ ,to jest oczywiste ,niech robią tak dalej ,a napewno Łodzią piłka stanie na nogi ,pytanie tylko kiedy??