Sokół pnie się w górę ligowej tabeli

Sokół Aleksandrów Łódzki pewnie pokonał przed własną publicznością MKS Ełk 2:0 (1:0) w spotkaniu 28. kolejki III ligi (grupa I). Bramki dla drużyny Piotra Kupki zdobyli Damian Pawlak i Michał Wrzesiński. Na sześć kolejek przed końcem zespół z Aleksandrowa zajmuje siódme miejsce w tabeli z dużą szansą awansu nawet na czwartą lokatę.

Od pierwszych minut meczu gospodarze osiągnęli przewagę i już w 13. minucie cieszyli się z prowadzenia. Wynik spotkania otworzył Damian Pawlak. Po strzeleniu gola Sokół oddał inicjatywę gościom, którzy stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką Michała Brudnickiego. Ten nie dał się jednak zaskoczyć. Mecz rozstrzygnął się w 79. minucie. Rezerwowy Robert Kowalczyk świetnie podał piłkę do Michała Wrzesińskiego, a ten dopełnił formalności.

Sokół Aleksandrów Łódzki – MKS Ełk 2:0 (1:0)
Bramki: Damian Pawlak 13, Michał Wrzesiński 79

Sokół: Brudnicki – Pawlak, Bierżyński, Zwoliński, Stępień – Kobiera, Wrzesiński (84′ Knera), Marciniak, Chojecki (73′ Pabjańczyk), Smolarek (46′ Rogalski) – Michałek (77′ Kowalczyk)

Źródło i zdjęcie: tssokol.pl