Gatta Active zremisowała w Toruniu

Piłkarze Gatty Active Zduńska Wola nie wykorzystali okazji żeby zostać liderami ekstraklasy futsalu. Gdyby pokonali w Toruniu tamtejszy FC wyprzedziliby w tabeli Rekord Bielsko-Biała. Mecz zakończył się remisem 3:3 (2:2), a bramki dla mistrzów Polski zdobyli:  Mariusz Milewski, Michał Marciniak i Marcin Stanisławski.

Już po siedmiu minutach FC Toruń prowadził 2:0. Gatta Active nie załamała się jednak takim początkiem spotkania i po trafieniach Milewskiego i Marciniaka doprowadziła do remisu. Druga połowa przyniosła obu ekipom po jednej bramce. Na trafienie Michała Suchockiego błyskawicznie odpowiedział Marcin Stanisławski.

FC Toruń – Gatta Active Zduńska Wola 3:3 (2:2)
Bramki dla Gatty: Mariusz Milewski, Michał Marciniak, Marcin Stanisławski

Prowadzący w tabeli Rekord ma 32 punkty, a druga Gatta Active 31. Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze dwie kolejki. W ostatniej kolejce (27 maja) Gatta gra w Bielsku-Białej. Ten mecz zdecyduje o tytule mistrza Polski.