AKTUALNOŚCI
Kawaleria pewnie zmierza do klasy okręgowej

W 20 meczach stracili zaledwie cztery bramki. Sami zaś strzelili 64. Taki niecodzienny bilans ma lider piotrkowskiej klasy A (grupa I) Kawaleria Tomaszów Mazowiecki. Zespół ten jest bliski powrotu do piotrkowskiej klasy okręgowej. W rundzie rewanżowej nie stracił nawet jednego gola i ma trzy punkty przewagi nad LKS Radzice.

Drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego oparta jest na zawodowych żołnierzach. Spisują się oni znakomicie, a godna podkreślenia jest nieomylna wręcz defensywa. Na własnym boisku Kawaleria nie straciła jeszcze w tym sezonie gola (bilans 41:0). Cztery razy bramkarz Wojskowych musiał wyciągać piłkę z siatki w meczach wyjazdowych. Z Kawalerią potrafiły wygrać w tym sezonie: LKS Czarnocin (2:1) i LKS Radzice (1:0). Remisowały zaś bezbramkowo: Luciążanka Przygłów, Błysk Aleksandrów i LKS Radzice. Ta ostatnia drużyna, jako jedyna odebrała punkty Wojskowym na ich terenie.

Zdjęcie: Tomasz Jóźwik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Proszę o odpowiedź, czy I. KOMAR z Luciążanki może grać w I i II zespole klubu w tym samym terminie. Czy znowu przekręty Pana D.