AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Łódzki Związek Piłki Nożnej  opublikował obsadę weekendowych meczów w klasie okręgowej, trzech grupach klasy A i trzech grupach klasy B. Poniżej prezentujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą spotkania. Przypominamy, że obsada sędziowska w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 20 maja)
16:00 – Start Brzeziny – Zawisza II Rzgów – M. Hankiewicz
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – GKS Bedlno – Ł. Majchrzak
16:00 – Stal Głowno – Sokół II Aleksandrów – P. Szymczak
17:00 – Górnik Łęczyca – Termy Uniejów – K. Walczak
17:00 – PTC Pabianice – Włókniarz Konstantynów – B. Wiśniewski
17:00 – GLKS Dłutów – UKS SMS Łódź – P. Niemiec
17:00 – LKS Rosanów – Włókniarz Pabianice – P. Adamczyk

Klasa A
Grupa I
(sobota – 20 maja)
16:00 – Iskra Dobroń – Sparta Łódź – D. Drużyński
17:00 – GKS Ksawerów – Start Łódź – A. Dolny
17:00 – Orzeł Piątkowisko – MKS Tuszyn – C. Guzelaydin
(niedziela – 21 maja)
11:00 – Czarni Smardzew – Jutrzenka Bychlew – M. Gutowski
11:00 – Burza Pawlikowice – AMII Łódź – D. Mikła
12:00 – RTS II Widzew – Rożyca – M. Grocki
15:00 – LKS II Rosanów – AKS SMS Łódź – P. Kaźmierczak

Grupa II
(sobota – 20 maja)
17:00 – Sport Perfect Łódź – MKP-Boruta II Zgierz – K. Przybysz
17:00 – LZS Justynów – Victoria Rąbień – R. Sudak
17:00 – KKS Koluszki – Kolejarz Łódź – K. Burdyka
(niedziela – 21 maja)
11:00 – Zjednoczeni II Stryków – ŁKS II Łódź – P. Jankowski
14:00 – LKS Kalonka – LKS Dąbrówka – P. Szulc
18;00 – Huragan Swędów – Błękitni Dmosin – B. Pyciarz

Grupa III
(sobota – 20 maja)
16:00 – Ostrovia Ostrowy – Victoria Grabów – S. Modliński
17:00 – Witonianka Witonia – Włókniarz Zgierz – A. Faliszewski
17:00 – Magnat Sierpów – Bzura Młogoszyn – M. Janasik
17:00 – LKS Sarnów/Dalików – Bzura Ozorków – J. Różycki
(niedziela – 21 maja)
15:00 – Sazan Pęczniew – LKS Świnice Warckie – M. Łopok
15:00 – MKS Mianów – Dąbrowianka – M. Zdziaszek

Klasa B
Grupa I
(sobota – 20 maja)
12:00 – Błękitni Ciosny – Iskra Głowno – K. Łukasik
(niedziela – 21 maja)
11:00 – Start Szczawin – KS Żychlin  – G. Augustowski
12:00 – KS II Kutno – Olimpia Oporów – D. Walczak
12:00 – Sokół Popów – GKS Byszew – P. Karczewski
17:00 – Krośniewianka Krośniewice – LKS Gałkówek II – K. Rutkowski

Grupa II
(sobota – 20 maja)
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – Grom Powodów –  A. Mrozek
(niedziela – 21 maja)
11:00 – Victoria Rąbień – LKS Gieczno – K. Góra
11:00 – Santos Czerchów – Zamek Skotniki – K. Musiał
13:30 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Orzeł Wróblew – D. Wyderkiewicz

Grupa III
(sobota – 20 maja)
16:00 – Powstaniec Dobra – Orzeł Kazimierz – D. Żaczek
16:00 – Struga Dobieszków – KKS II Koluszki – J. Olejniczak
19:00 – Victoria Stoki – Ner Łódzki – P. Szadkowski
(niedziela – 21 maja)
16:00 – LKS Gałkówek – Pogoń Rogów – P. Wykrota
17:00 – Husaria Rzgów – Milan Scuola Calcio Łódź – P. Szadkowski
17:30 – LKS Różyca – KAS Konstantynów – I. Strulak
19:00 – Hetman Łódź – Włókniarz II Pabianice – D. Żaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *