AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu opublikował obsadę weekendowych meczów w klasie okręgowej, klasie A i B. Poniżej prezentujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą spotkania. Przypominamy, że obsada sędziowska w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 20 maja)
14:00 – Skrzynex Łaszew – Czarni Rząśnia – M.Nowak
17:00 – Widawia Widawa – KS Chojne – Drozd
17:00 – Unia Sulmierzyce – MKS Zduńska Wola – Szulc
17:00 – Pogoń Zduńska Wola – WKS Wieluń – Felcenloben
17:00 – LKS Kobierzycko – LZS Brąszewice – Iwankiewicz
(niedziela – 21 maja)
16:00 – Victoria Szadek – GKS Orkan Buczek – Tądel
16:30 – Słowian Dworszowice – LKS Zapole – Wdowiak
17:00 – Piast Błaszki – MLKS Konopnica – Szandała.

Klasa A
Grupa I
(sobota – 20 maja)
16:00 – GLKS Strzelce Wielkie – Start Łubnice – Goclik
17:00 – GKS Dubidze – GLKS Biała – M.Ślęzak
(niedziela – 21 maja)
14:00 – LKS Masłowice – LZS Krzyworzeka – Puch
15:00  – Prosna Wyszanów – Prosna Wieruszów – D.Grzelak
16:00 – Czarni II Rząśnia – Warta II Działoszyn – Tomczyk
17:00 – Rolnik Skąpa – KKS Kurów – Janecka

Grupa II
(sobota – 20 maja)
15:00 – KS Karsznice – Amatorzy Zapolice – Pastusiak
15:00 – MULKS Łask – Sokół Goszczanów – Tądel
(niedziela – 21 maja)
11:00 – LKS Socha – Tęcza Brodnia – Grenda
14:00 – LKS Pyszków – LZS Rębieskie – Rutecki
15:00 – TS Gruszczyce – Pisia Zygry – Lipka
15:00 – Inter Sieradz-Woźniki – Ostrowia Ostrówek – Bialik
15:00 – Złoczewia Złoczew – Unia Sieradz-Męka – Holewiński
17:00 – UKS Ustków – TS Janiszewice – Majchrowicz

Klasa B
Grupa I
(sobota – 20 maja)
17:00 – LZS Staw – LZS Trębaczew – Kowalewski
17:30 – Piast Ruda – LKS Kiełczygłów – Buś
(niedziela – 21 maja)
11:00 – Orion Olewin – KS Kraszkowice – Antończyk
11:00 – Zawisza II Pajęczno – GKS Siemkowice – Kowalewski
15:00 – Płomień Makowiska – Zryw Ożegów – Majchrowski
17:00 – Unia II Sulmierzyce – Park Starzenice – Wróbel

Grupa II
(sobota – 20 maja)
17:00 – Centra Walichnowy – LZS Młynisko – Lewandowski
(niedziela – 21 maja)
14:00 – Sparta Mokrsko – LZS Wydrzyn – Wenta
15:00 – ChKS Chotów – LKS Wierzchlas – Bieniek
15:00 – LZS Komorniki – KS Ożarów – Janiak
15:00 – Start Świątkowice – Orzeł Galewice – Bartosik
16:00 – KS Osiek – Zryw Wójcin – Ubycha
16:00 – Hetman Żdżary – LZS Pątnów – Goclik

Grupa III
(sobota – 20 maja)
17:00 – Pamapol-Hetman Rusiec – Rokita Rokitnica – Kulawiecki
17:00 – GKS Sędziejowice – Wola Będkowska – Bartosik
(niedziela – 21 maja)
11:00 – GKS Chociw – KS II Karsznice – Janiak
11:00 – LZS Chrząstawa – RKS Rychłocice – Aleksandrowicz
15:00 – LZS Wrońsko – Orzeł Wola Wiązowa – Grzesiak

Grupa IV
(sobota – 20 maja)
17:00 – LGKS Charłupia Mała – LKS Tubądzin – D.Grzelak
(niedziela – 21 maja)
11:00 – MKS II Zduńska Wola – KS Brzeźnio – Chomiszczak
11:00 – MUKS Wróblew – Iskra Stolec – D. Grzelak
16:00 – Olimpia Karsznice – LKS Kalinowa – Jałowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *