Cecherz: Powinniśmy wygrać wyżej

RTS Widzew Łódź zakończył 30. kolejkę III ligi (grupa I) zwycięstwem nad Huraganem Morąg 3:1 (1:0). Tym samym podopieczni Przemysława Cecherza wrócili do gry o II ligę. Po meczu szkoleniowiec przyznał, że jego drużyna zagrała dobre spotkanie. W pierwszej połowie Widzew powinien, zdaniem Cecherza, strzelić więcej bramek.

Mieliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę i aż dziw, że nie strzeliliśmy więcej bramek, bo byłoby spokojniej. W drugiej połowie chcieliśmy grać tak samo, ale dostaliśmy bramkę z niczego, bo ta sytuacja nie była groźna. I wtedy wkradł się bałagan. Na szczęście graliśmy konsekwentnie i wygraliśmy to spotkanie. Na pewno nie odpuścimy do samego końca. Naszym celem jest dogonienie rywali i awans – zapewnił łódzki trener.

Źródło: widzewtomy.net