Porażka ŁZPN w UEFA Regions Cup

Reprezentacja Łódzkiego Związku Piłki Nożnej przegrała w Grodzisku Mazowieckim z drużyną Mazowieckiego ZPN 0:2 (0:1) w spotkaniu UEFA Regions Cup. Nasz zespół pojechał w zaledwie 11-osobowym składzie. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Marcin Gregorowicz w 40. minucie oraz Zbigniew Obłuski w 68. minucie z rzutu karnego.

Nasz zespół wystąpił w Grodzisku Mazowieckim w następującym składzie: Michał Sokołowicz (KS Sand Bus Kutno), Adrian Klepacz (Warta Sieradz), Paweł Marchewka (Warta Działoszyn), Oskar Osowski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Wiktor Płaneta (Warta Sieradz), Patryk Strus (RTS Widzew Łódź), Przemysław Różycki (Termy Ner Poddębice), Dominik Pecyna (Termy Ner Poddębice), Łukasz Dynel (Termy Ner Poddębice), Dominik Cukiernik (Zjednoczeni Gmina Bełchatów) i Michał Sitarz (Warta Sieradz).

3 komentarzy
Balcer
6 lat temu

Witam. Jest mi bardzo przykro, że drużyna nie wygrała … niestety nie poinformowano mnie o tym, że jestem powołany do kadry( dopiero w czwartek się dowiedziałem ) zawaliła komunikacja. Szkoda ze nie mogę pomóc jutro swojej drużynie … jeżeli wezmę udział w meczu to drużyna dostanie walkowera … ech szkoda słów … Polska.

Balcer
6 lat temu

Witam. Jest mi bardzo przykro, że drużyna nie wygrała … niestety nie poinformowano mnie o tym, że jestem powołany do kadry( dopiero w czwartek się dowiedziałem ) zawaliła komunikacja. Szkoda ze nie mogę pomuc jutro swojej drużynie … jeżeli wezmę udział w meczu to drużyna dostanie walkowera … ech szkoda słów … Polska.