AKTUALNOŚCI
Rozczarowanie w Brzezinach

Lekki zawód przeżyli w rundzie jesiennej kibice Startu Brzeziny. Ich pupile zajmują dopiero dziewiąte miejsce w tabeli Łódzkiej Ligi Okręgowej.


tomadex wszystko dla kibica


Na koniec 2010 roku odbyło się zebranie piłkarzy Startu Brzeziny z zarządem. Na spotkaniu omawiane były zarówno kwestie sportowe, organizacyjne, jak i finansowe klubu. Odnośnie spraw organizacyjnych ustalono, iż treningi zostaną wznowione 12 stycznia. Po kilkutygodniowej przerwie zawodnicy będą spotykać się dwa razy w tygodniu na sali w Wiśniowej Górze oraz dodatkowo raz na obiekcie Startu.

Biorąc pod uwagę kolejny etap spotkania, czyli finanse klubu, wszyscy doszli do wspólnego wniosku. Sytuacja finansowa nie była najlepsza z powodu, iż komornik pobrał z konta Startu dużą sumę pieniężną.

Jeśli chodzi o kwestie sportowe omawiane na spotkaniu, to skupiły się one głównie na słabych wynikach zespołu w rundzie jesiennej. Trener Stańdo nie do końca był zadowolony z piłkarzy. Skarżył się, że zawodnicy opuszczają spotkania oraz nie przykładają się do treningów.

Na zakończenie zebrania poruszono została sytuacja kadrowa klubu. Trener planuje powiększyć skład Startu o 4 lub 5 zawodników. Są to głównie piłkarze, którzy nie łapią się w 4 ligowych klubach, a chcą trenować w Brzezinach. Ich nazwisk klub nie chce jednak przedwcześnie ujawniać.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments