W meczu Zjednoczonych górą Bełchatów

W meczu zamykającym 33. kolejkę IV ligi łódzkiej Zjednoczeni Stryków przegrali na swoim boisku ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów 1:3 (1:1). Dwie bramki dla gości zdobył Mateusz Wroński, a wynik spotkania ustalił Michał Konecki. Gospodarze odpowiedzieli golem Mikołaja Kamańczyka. Dzięki wygranej podopieczni Daniela Dymka awansowali na trzecie miejsce.

Goście rozpoczęli z dużym animuszem i szybko objęli prowadzenie. Gola, po dokładnym podaniu Dominika Cukiernika, strzelił Mateusz Wroński. W 35. minucie miejscowi doprowadzili po remisu. Wiktora Baranowskiego pokonał Mikołaj Kamańczyk.

Po zmianie stron warunki gry dyktowali już tylko goście. W 50 minucie Mateusz Wroński sytuację sam na sam z bramkarzem miejscowych zamienił na gola. Potem Michał Konecki wykazał najwięcej sprytu w zamieszaniu podbramkowym i ustalił wynik meczu.

Zjednoczeni Stryków – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:3 (1:1)
Mikołaj Kamańczyk 35 – Mateusz Wroński 12, 50, Michał Konecki 68

Zjednoczeni Stryków: Tyburski – Owczarek ż, Dróżdż, Sender, Drogosz – Michał Bogdan, Pieńkowski (85′ Wawrzeniak), Zawadowski (70′ Stanisławski), Ryplewicz ż (46′ Balcerek) – Chmielewski, Kamańczyk (65′ Indraszczyk).

Zjednoczeni Gmina Bełchatów: Baranowski – Dolot ż, Matuszczyk, Nowaczyk, Raś – Wroński, Dymek, Niedzielski, Wawszczak (90′ Opyd) – Konecki ż (87′ Roksela), Cukiernik.