Kawaleria i LKS Będków już z awansem

Już trzy seniorskie drużyny z okręgu piotrkowskiego cieszyć się mogą z awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Do Stali Niewiadów dołączyły po ostatnim weekendzie: Kawaleria Tomaszów (piotrkowska klasa A, grupa I) oraz LKS Będków (piotrkowska klasa B, grupa II). Do końca rywalizacja toczyć się będzie natomiast w grupie II klasy A oraz grupie II klasy B.

Kawaleria przypieczętowała awans zwycięstwem nad Pionierem Baby 7:0. W tym meczu, o czym już informowaliśmy, rozegrana została tylko jedna połowa. Na drugą Pionier nie wyszedł – zgłaszając kontuzje zawodników. LKS Będków wygrał natomiast w Zakościelu z Syrenką 4:3 (2:2) i zapewnił sobie awans. W barażach o klasę A zagra natomiast Sparta Ostrów.