Gatta Active wicemistrzem Polski

Nie udało się piłkarzom Gatty Active Zduńska Wola obronić złotego medalu mistrzostw Polski w futsalu. W poniedziałkowy wieczór zduńskowolanie przegrali decydujący mecz w Bielsku-Białej z Rekordem 5:9 (4:7). Rekord został nowym mistrzem Polski i będzie rywalizował w europejskich pucharach.

Po 9 minutach zduńskowolanie prowadzili już 3:0 i wydawało się, że są w stanie mecz wygrać. Potem jednak do głosu doszli zawodnicy Rekordu, którzy już do przerwy zapewnili sobie złoty medal. Prowadzili 7:4, a do pełni szczęścia wystarczał im remis. Po zmianie stron mecz był już spokojniejszy. Rekord grał rozważnie i obronił wysokie prowadzenie. Gatta musi w tym sezonie zadowolić się srebrnym medalem.

Rekord Bielsko-Biała – Gatta Active Zduńska Wola 9:5 (7:4)
(gole dla Gatty: Michał Marciniak 2, Michał Klaus, Daniel Krawczyk, Mariusz Milewski)