Siedem goli w Parzęczewie

Zaciął się Orzeł Parzęczew. W sobotę drużyna trenera Sławomira Ditrycha przegrała, na swoim boisku, z Górnikiem Łęczyca 2:5 (2:1) w spotkaniu 29. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Był to piąty z rzędu ligowy mecz Orła bez wygranej. Przed sezonem Orzeł wymieniany był w gronie drużyn, które będą walczyć o awans do IV ligi łódzkiej.

Słabsza runda wiosenna sprawiła, że marzenia o awansie trzeba odłożyć co najmniej o rok. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1, ale w drugiej połowie Górnik przejął inicjatywę i strzelił aż cztery gole. Jednego z nich zdobył grający trener zespołu z Łęczycy, doświadczony Robert Hyży.

Orzeł Parzęczew – Górnik Łęczyca 2:5 (2:1)
Artur Garbacz 5, Dominik Bonikowski 27 – Mateusz Fogiel 23-karny, Robert Czekalski 62, 77, Robert Hyży 72, Bogdan Pacałowski 76