MKP-Boruta Zgierz w IV lidze łódzkiej

Tylko rok trwała przygoda piłkarzy MKP-Boruty Zgierz z łódzką klasą okręgową. W sobotę podopieczni trenera Tomasza Kmiecika (na zdjęciu) zapewnili sobie awans, na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek. Zgierzanie pokonali na swoim boisku PTC Pabianice 3:0 (2:0) w meczu 29. kolejki łódzkiej klasy okręgowej, będąc zespołem zdecydowanie lepszym.

Wynik spotkania otworzył Igor Olesiński, a tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Rafał Niewiadomski. W 63. minucie stało się jasne, że MKP-Boruta będzie świętował awans. Bramkarza Cyklistów pokonał Michał Zieliński.

MKP-Boruta Zgierz – PTC Pabianice 3:0 (2:0)