AKTUALNOŚCI
Omega nie zagra w barażach o ligę wojewódzką

Ze względów kadrowych (wyjazdy wakacyjne) Omega Kleszczów nie przystąpi do spotkań barażowych o awans do II Ligi Wojewódzkiej A1 Juniorów Starszych. Rywalem Omegi miała być Mazovia Rawa Mazowiecka, a pierwsze spotkania miało zostać rozegrane 2 sierpnia w Kleszczowie o 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

 1. Witam komentatorów. Nie jest prawdą że zawodnikom się nie chce. Jest to chyba nielicznych rocznik (chodzi o 99-00), któremu się chce i to w większości są to chłopcy miejscowi w przeciwieństwie do rocznika młodszego. Przez ostatnie dwa lata drużyna poczyniła ogromne postępy. Sumiennie wywiazywali się z obecności na treningach. Trzeba podkreślić ze trenowali pięć razy w tygodniu plus mecz.
  Drużyna na wiosnę wywalczyła awans do pierwszej ligi wojewodzkiej, niestety nie mogli zagrać w niej ponieważ klub nie posiadał drużyny w rocznik 2000. Pozostało im granie tylko w lidze okręgowej piotrkowskiej, dlatego też płoną chłopców poszukają ekip które grają na wyższych poziomach aby się rozwijać, a chłopcy z rocznika 99 zostali przesunięci do seniorów. Wszystko to jest spowodowane reorganizacja w rozgrywkach juniorskich, narzucone odgórnie przez pzpn.
  Jeżeli chodzi o baraz. On powinien być rozegrany 21 i 24 czerwca a powinini grać w nim juniorzy Zjednoczonych belchatow ale nie podeszli do niego. Jeżeli byśmy wówczas przystąpili do niego drużyna by się utrzymała, ponieważ nikt by nie odszedł. Jeszcze 20 czerwca na ostatnim treningu była cała drużyna i nikt miał nieodchodzic a dodatkowo do tej drużyny mieli być dołączenie juniorzy z rocznika 01-02. Niestety brak przepływu informacji spowodował ze jeden z lepszych roczników w klubie się posypały.
  Starając się organizować baraze w tym terminie jest to trochę niepoważne, bo można było to zrobić w czerwcu jak wiadomo było ze zjednoczeni nie zagrają.
  Z piłkarskim pozdrowieniami dla wszystkich kopiacych.
  Pozdrawiam również całą drużynę juniorow starszych omega kleszczow
  Dzięki panowie za wszystkie treningi i miłe chwile, które spędziliśmy na boisku (ja z boku).
  Powodzenia w seniorskiej piłce.
  Pamiętajcie marzenia się spełniają, ale trzeba im pomóc ciężka praca.

 2. Problemy kadrowe sa takie ze juz nie ma kto grac….. powiedzieli ze rozwiazuja rocznik. Kazdy znalazl inny klub a tu nagle wielkie halo!!!!

 3. Za moich czasów zrezygnował bym z wakacji i grał a teraz gowniarze mają wszystko w dupie niech sobie dadzą spokój z piłką bo z takim podejściem to i tak nic nie osiągną