AKTUALNOŚCI
Omega nie zagra w barażach o ligę wojewódzką

Ze względów kadrowych (wyjazdy wakacyjne) Omega Kleszczów nie przystąpi do spotkań barażowych o awans do II Ligi Wojewódzkiej A1 Juniorów Starszych. Rywalem Omegi miała być Mazovia Rawa Mazowiecka, a pierwsze spotkania miało zostać rozegrane 2 sierpnia w Kleszczowie o 18:00.

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Trener

Witam komentatorów. Nie jest prawdą że zawodnikom się nie chce. Jest to chyba nielicznych rocznik (chodzi o 99-00), któremu się chce i to w większości są to chłopcy miejscowi w przeciwieństwie do rocznika młodszego. Przez ostatnie dwa lata drużyna poczyniła ogromne postępy. Sumiennie wywiazywali się z obecności na treningach. Trzeba podkreślić ze trenowali pięć razy w tygodniu plus mecz. Drużyna na wiosnę wywalczyła awans do pierwszej ligi wojewodzkiej, niestety nie mogli zagrać w niej ponieważ klub nie posiadał drużyny w rocznik 2000. Pozostało im granie tylko w lidze okręgowej piotrkowskiej, dlatego też płoną chłopców poszukają ekip które grają na wyższych… Czytaj więcej »

Kibic2

Problemy kadrowe sa takie ze juz nie ma kto grac….. powiedzieli ze rozwiazuja rocznik. Kazdy znalazl inny klub a tu nagle wielkie halo!!!!

Kibic

Za moich czasów zrezygnował bym z wakacji i grał a teraz gowniarze mają wszystko w dupie niech sobie dadzą spokój z piłką bo z takim podejściem to i tak nic nie osiągną