AKTUALNOŚCI
Nowy trener poprowadzi EBE SPN Bełchatów

Piotr Kurzawski poprowadzi w przyszłym sezonie drużynę B-klasowego EBE SPN Bełchatów. Celem zespołu jest upragniony awans i w tym ma pomóc osoba szkoleniowca. Drużyna zostanie również wzmocniona, a jednym z piłkarzy, który jest blisko związania się z EBE SPN jest Michał Kutyba. Wiosną strzelał bramki dla Zjednoczonych Gmina Bełchatów.

Do EBE SPN przenosi się także Hubert Kwiatkowski – człowiek-orkiestra w ostatnich dwóch latach w Zjednoczonych Gmina Bełchatów. Popularny „Hubcio” ma być kierownikiem B-klasowej drużyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Do dupy ten przepis. Nie na takim poziomie. Widziałem mecz w którym drużyna musiała grać w dziesiątke bo nie mjała na ławce juniora. A dzieciaków coras mniej.

  2. A ja uważam że ten przepis jest Dobry. Zmusza kluby do szukania przewagi chociażby w tym aspekcie. Wielokrotnie słyszałem i się z tym zgadzam jak mówiono „pokaż mi swoich młodzieżowców a powiem Ci jaki masz zespół”. Szkolić,szkolić i jeszcze raz szkolić a za parę lat o sile małych klubikow będą stanowili wychowankowie. Także ja uważam że przepis jest Dobry i pozytywny