AKTUALNOŚCI
Marcin Kacela uratował punkt Warcie

Beniaminek III ligi (grupa I), zespół sieradzkiej Warty przywiózł punkt z wyjazdu do Nowego Dworu Mazowieckiego. Zespół Łukasza Markiewicza zremisował ze Świtem 2:2 (0:1), a obie bramki dla Warty strzelił w ostatnim kwadransie rezerwowy Marcin Kacela. Dwukrotnie Warta przegrywała i dwukrotnie Kacela doprowadził do remisu.

W pierwszej części padł jeden gol. W 24. minucie Macieja Mielcarza pokonał Kamil Wolski. Dużo więcej emocji przyniosła druga odsłona spotkania, a właściwie jej ostatni kwadrans. W 76. minucie Marcin Kacela doprowadził do wyrównania. Dwie minuty później Warta nadziała się na kontrę, którą skutecznie wykorzystał Mariusz Gabrych. Sieradzki zespół walczył jednak do końca. Kacela trafił po raz drugi i mecz zakończył się podziałem punktów.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Warta Sieradz 2:2 (1:0)
Bramki dla Warty: Marcin Kacela 76, 86

Warta Sieradz: Mielcarz – Pawlak, Mitek, Swędrowski, Klepacz – Sitarz (80′ Łabędzki), Składowski ż, Płaneta (70′ Szulc), Szyc (62′ Kacela), Zawodziński – Marcin Kobierski (90′ Cukiernik).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Śmieszny jesteś kolego .Wszyscy wiedzą że to nie czwarta liga a remis na terenie drużyny która w poprzednim sezonie zajęła 4 miejsce to bardzo cenny punkt.A jak tam twój ukochany klub wypadł ?

  2. No i co biało zieloni czy tam odwrotnie skończyły się wygrane mecze to nie czwarta liga jeszcze wam sie sandecja odbija czkawka