AKTUALNOŚCI
Włókniarz Pabianice nie zagra w Pucharze

Husaria Rzgów zagra w II rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu łódzkiego. Włókniarz Pabianice zrezygnował bowiem z rozegrania sobotniego spotkania. Powodem jest ponoć, jak informuje portal epainfo.pl, to, że Włókniarz w tym terminie ma (i tutaj uwaga!) zaplanowany mecz sparingowy. ŁZPN zaproponował Włókniarzowi rozegranie meczu 15 sierpnia, ale na to nie przystali działacze z Pabianic.

Zespół seniorów ma poprowadzić duet Jacek WłodarczewskiMateusz Jarych, a pierwszy mecz ligowy pabianiczanie zagrają 19 sierpnia na wyjeździe z LKS Rosanów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

 1. Wlokniarz to byl wielki ale w 1994. Teraz nie byliby stuprocentowym faworytem nawet w starciu z Burza Pawlikowice. A gdy dochodza klopoty kadrowe to trzeba umiejetnie szafowac silami, zeby dobrze wystartowac w lidze. Nie ma co rzucac wszystkich mocy na Puchary.

 2. Wielki klub, wielki zawód.
  Zgadzam się, że Związek w tym roku zrobił sobie jaja z tego Pucharu wyznaczając terminy meczów na kilka dni przed.
  Ale inne zespoły jakoś nie wycofały swoich drużyn (jeszcze?).
  Mój przed mówca myli się. W takim klubie jak Włókniarz, to taką Husarię powinny rozwalić w drobny mak.
  Podsumowując. Od kilku lat ten klub schodzi na psy.

 3. Wlokniarz nie ma tak szerokiej kadry zeby zagrac sparing i puchar. A rezerwy odpadly z pucharu z Kazimierzem. Decyzja dobra bo trzeba byloby rzucic na pozarcie juniorow.

 4. Czekam aż wycofaja rezerwy w A Klasie. Szkoda tylko że przez to że na siłę trzymają to miejsce taki Sazan będzie musiał grać w B Klasie.