Bogdan Jóźwiak: Zagraliśmy dobry mecz

Lechia Tomaszów Mazowiecki znakomicie rozpoczęła nowy sezon w III lidze. Po wygranej z rezerwami Legii Warszawa zespół Bogdana Jóźwiaka pewnie pokonał w Zambrowie Olimpię 4:2. Szkoleniowiec tomaszowskiej drużyny przyznał, że zadowolony jest z pierwszej połowy. W drugiej jego drużyna niepotrzebnie się cofnęła. Poniżej wypowiedź szkoleniowca.

Przede wszystkim jestem bardzo zadowolony z trzech punktów, co jest normalne dla trenera jeżeli wygrywa się na wyjeździe. Świetna pierwsza połowa w naszym wykonaniu. To co sobie założyliśmy, czyli wyjście do szybkiego ataku i próba strzelenia bramki. Mecz się ułożył dla nas bardzo dobrze. Druga połowa wynikała z przebiegu spotkania. Wynik 4:1 i za bardzo się cofnęliśmy. Zespół Olimpii stworzył parę naprawdę bardzo groźnych sytuacji. Jeżeli strzeliłby bramkę kontaktową to myślę, że mielibyśmy problem. Z drugiej połowy muszę na pewno wyciągnąć wnioski, bo nie możemy tak głęboko się cofnąć. Brakowało nam przy dobrym wyniku, gry w piłkę, żeby to utrzymać. My za łatwo tą piłkę traciliśmy. Zespół Olimpii grał bardzo agresywnie. Mieliśmy problem na naszej prawej stronie. W drugiej połowie wszedł Hryszko i wiadomo, że był motorem napędowym Olimpii. Tutaj mieliśmy problem, ale jakoś sobie poradziliśmy. Cieszę się z trzech punktów. Drugi mecz wygrany na ciężkim terenie. Trenerowi gospodarzy życzę natomiast powodzenia w dalszych meczach – powiedział Jóźwiak.

Źródło: lechia1923.pl