Sokół bezlitosny dla Kotana Ozorków

Nie było niespodzianki w pierwszym wtorkowym spotkaniu I rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu łódzkiego. Sokół Aleksandrów, w mocno przemeblowanym składzie, z łatwością poradził sobie z Kotanem Ozorków, wygrywając 8:0 (5:0). Wynik spotkania otworzył w 13. minucie Joachim Pabjańczyk.

Już do przerwy faworyt wygrywał różnicą pięciu bramek, a po przerwie dołożył kolejne trzy. Zespół z Aleksandrowa Łódzkiego chciał rozegrać pucharowy mecz już dziś o 11:00. W piątek jedzie bowiem na daleki wyjazd do GKS Wikielec. Mecz 3. kolejki III ligi (grupa I) rozegrany zostanie 18 sierpnia o 17:30.

Kotan Ozorków – Sokół Aleksandrów 0:8 (0:5)
Bramki: Joachim Pabjańczyk 13, Bartosz Mroczek 22, 44, 79, Arkadiusz Porochnicki 24, 45, Dominik Pecyna 60, Przemysław Woźniczak 69