Emocjonująca końcówka w Byczynie

Do 80. minuty spotkania, które inaugurowało 2. kolejkę w IV lidze łódzkiej Termy Ner Poddębice remisowały z Pelikanem II Łowicz 0:0. Faworyt atakował, ale pod bramką gości brakowało skuteczności. Rzutu karnego nie wykorzystał Oskar Osowski. Dopiero w 81. minucie wynik otworzył Konrad Niedzielski (na zdjęciu), pozyskany przed sezonem ze Zjednoczonych Gmina Bełchatów.

Pięć minut później na 2:0 podwyższył Dawid Przezak. Goście nie rezygnowali do końca i w szóstej minucie doliczonego czasu gry Karola Domżała pokonał Kacper Jaros.

Termy Ner Poddębice – Pelikan II Łowicz 2:1 (0:0)
Bramki: Konrad Niedzielski 81, Dawid Przezak 86 – Kacper Jaros 90

Termy Ner: Domżał – Przybyła, Krymarys, Zwoliński, Owczarek – Smolarek (55′ Kania), Zasada (89′ Woźniak), Osowski (90+4′ Malinowski), Bartos (68′ Niedzielski), Dynel (78′ Tarnowski) – Przezak (85′ Zimoń).

Pelikan II: Perzyna – P. Gawlik, Mycka, Górowski ż, Panek (70′ Sekuła) – Periżhok (90′ Janik), Tkacz (65′ D. Nasalski), Dąbrowski (89′ Rutkowski), P. Nasalski ż (70′ Balik) – Świdrowski, Rześny (70′ Jaros).