ŁKS Łódź nadal niepokonany w II lidze

ŁKS Łódź nadal niepokonany w II lidze. W sobotę łodzianie w pierwszym w tym sezonie meczu wyjazdowym zremisowali w Wejherowie z tamtejszym Gryfem 1:1 (1:1). To drugi ligowy remis łódzkiej drużyny. W pierwszej kolejce podzieliła się punktami z ROW Rybnik, remisując 0:0.

W 18 minucie meczu ŁKS stracił pierwszego gola na drugoligowych boiskach. Kamil Juraszek zagrał we własnym polu karnym piłkę ręką i sędzia podyktował rzut karny dla Gryfa. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Łukasz Nadolski. W 32 minucie było jednak 1:1. Tym razem sędzia podyktował rzut karny dla gości. Zdaniem arbitra Krystian Pieczara był faulowany w polu karnym Gryfa. Rzut karny pewnie wykorzystał Jewhen Radionow i był to jego trzeci gol w tym sezonie.

W 78. minucie goście mieli wyborną okazję do zdobycia gola. Głową strzelał Maksymilian Rozwandowicz, ale piłkę na linii bramkowej zatrzymał bramkarz Gryfa. W najbliższą środę (23 sierpnia) ŁKS zmierzy się na swoim boisku z Błękitnymi Stargard. Początek meczu o 17:00.

Gryf Wejherowo – ŁKS Łódź 1:1 (1:1)
Bramki: Łukasz Nadolski 18-karny – Jewhen Radionow 32-karny

ŁKS Łódź: Kołba – Rozmus (67′ Guzik ż), Juraszek ż, Rozwandowicz, Widejko (46′ Pyciak) – Kostyrka ż, Kocot, Bryła (80′ Nowacki), Pyrdoł – Pieczara (60′ Gamrot), Radionow.