AKS wygrał inauguracyjne derby

W 1. kolejce Centralnej Ligi Juniorów (Under 17) doszło do pojedynku derbowego. W grupie A UKS SMS Łódź podejmował AKS SMS Łódź. Mecz od początku trzymał w napięciu, a sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Do przerwy było 1:1, a bramki zdobyli: Maciej Grudziński (UKS SMS Łódź) i Patryk Woźniak (AKS SMS).

Po zmianie stron mecz nadal był wyrównany, a obie drużyny stwarzały dużą ilość podbramkowych sytuacji. AKS SMS wyszedł na prowadzenie po trafieniu Mateusza Borcucha, ale wyrównał już po chwili Damian Wdowiak. Wydawało się, że będzie remis. W końcówce gola dla AKS SMS strzelł jednak Sebastian Miśkowiec.

UKS SMS Łódź – AKS SMS Łódź 2:3 (1:1)
Bramki: Maciej Grudziński, Damian Wdowiak – Patryk Woźniak, Mateusz Borcuch, Sebastian Miśkowiec

Nadesłał: Piotr Stępień – dyrektor sportowy AKS SMS Łódź