Trzecie zwycięstwo Lechii Tomaszów

Trzy mecz i trzy zwycięstwa – to bilans trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki. W niedzielę podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka pokonali na swoim boisku Huragana Kaczkan Morąg 1:0 (1:0). Lechia grała w tym meczu bez Pawła Magdonia i Marcina Mireckiego. Tomaszowianie są oprócz Sokoła Aleksandrów jedynym zespołem w grupie pierwszej III ligi, z kompletem punktów.

Jedyny gol padł tuż przed końcem pierwszej połowy meczu. Tomasz Płonka wrzucił piłkę z autu w pole karne. Najwyżej wyskoczył Kamil Szymczak i przeciął głową lot piłki kierując ją do siatki. W 52 minucie Płonka miał wyborną sytuacje na gola. Z około siedmiu metrów strzelił jednak wprost w bramkarza. Huragan praktycznie nie zagroził bramce Patryka Grejbera. W najbliższą środę (23 sierpnia) tomaszowianie zagrają na wyjeździe z Ursusem Warszawa.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Huragan Kaczkan Morąg 1:0 (1:0)
Bramka: Kamil Szymczak 45

Lechia: Grejber – Jakubczyk ż, Cyran, Walasek, Kornacki – Kolasa (46′ Lewiński), Bocian, Żytek, Szymczak (86′ Golański), Rozwandowicz – Płonka (56′ Patora).