Zagdański uratował remis beniaminkowi

Rezerwowy Łukasz Zagdański uratował jeden punkt Łódzkiemu Klubowi Sportowemu, który nadal jest niepokonany w obecnym sezonie II ligi. W spotkaniu 6. kolejki podopieczni Wojciecha Robaszka (na zdjęciu) zremisowali w Stalowej Woli z miejscową Stalą 1:1 (0:0). Na bramkę Sebastiana Łętochy odpowiedział wspomniany wcześniej Zagdański.

ŁKS pierwszy stworzył w tym spotkaniu groźną sytuację. W 13. minucie Krystian Pieczara trafił jednak w poprzeczkę bramki gospodarzy. Później na boisku niewiele się działo. Przez większość czasu gra toczyła się w środku pola. W 73. minucie Sebastian Łętocha ograł obrońców ŁKS i pewnym strzałem pokonał Michała Kołbę. Widmo porażki zaczęło zaglądać w oczy łódzkiej drużynie. Wtedy to Wojciech Robaszek zdecydował się na zmianę, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Bezproduktywnego Jewhena Radionowa zmienił Łukasz Zagdański i w 87. minucie to właśnie on strzelił wyrównującego gola.

Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
Bramki: Sebastian Łętocha 73 – Łukasz Zagdański 87

ŁKS Łódź: Kołba – Rozmus, Pieczara (71′ Bryła), Kocot, Pyciak – Kostyrka (80′ Maschera), Gamrot, Guzik (57′ Pyrdoł), Juraszek, Rozwandowicz – Radionow (76′ Zagdański)