Termy Ner Poddębice na zwycięskim szlaku

Kolejne zwycięstwo zanotowała drużyna Term Neru Poddębice w rozgrywkach IV ligi łódzkiej. Jeden z głównych faworytów do awansu pokonał na obiekcie w Byczynie Zawiszę Pajęczno 4:1 (2:0). Dla podopiecznych Michała Bistuły to czwarta wygrana z rzędu. Zawisza nie zdobył jeszcze w tym sezonie nawet punktu.

Faworyt tego meczu mógł być tylko jeden. Gospodarze od pierwszych minut osiągnęli wyraźną przewagę i pod bramką Szymona Olkusza co chwilę dochodziło do groźnych spięć. Wynik spotkania otworzył w 18. minucie Igor Kania, który wykorzystał dogranie od Kamila Bartosa. Kwadrans później było 2:0. Z rzutu karnego swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Konrad Niedzielski. Po zmianie stron gola zdobył nieoczekiwanie Zawisza. Karol Domżał musiał wyciągać piłkę z bramki po strzale z karnego Mariusza Kalemby. Podrażniony zespół Michała Bistuły rzucił się do ataków i strzelił jeszcze dwa gole. Na 3:1 podwyższył Niedzielski, a wynik spotkania ustalił Dawid Przezak.

Termy Ner Poddębice – Zawisza Pajęczno 4:1 (2:0)
Bramki: Igor Kania 18, Konrad Niedzielski 34-karny, 68, Dawid Przezak 88 – Mariusz Kalemba 57-karny

Termy Ner Poddębice: Domżał – Bartos, Woźniak, Zwoliński ż (46′ Krymarys), Tarnowski (60′ Malinowski) – Pabjańczyk (75′ Smolarek), Zasada, Osowski (60′ Owczarek), Niedzielski, Kania (60′ Przybyła) – Dynel (46′ Przezak)

Zawisza Pajęczno: Olkusz – Biernat (46′ Łużak), Wilkoszewski, Rogalski, Romański – Boras ż, Marynowski, Cichosz (46′ Barański), Piłatowski (55′ Magiera), Kalemba – Mielczarek

Źródło: termyner.poddebice.pl, własne