Bełchatów ma swojego Lewandowskiego

Nie było niespodzianki w derbowym spotkaniu 6. kolejki IV ligi łódzkiej. Zjednoczeni Gmina Bełchatów przegrali z rezerwami drugoligowego PGE GKS Bełchatów aż 0:9 (0:1), a prawdziwym królem polowania okazał się zdobywca siedmiu bramek Michał Lewandowski. Swój strzelecki festiwal rozpoczął w 20. minucie, a zakończył na siedem minut przed końcem spotkania.

Wydawało się, że Zjednoczeni Gmina Bełchatów mogą pokusić się o pierwsze ligowe punkty w tym sezonie. Do przerwy przegrywali tylko 0:1. W drugiej połowie rozwiązał się jednak worek z bramkami. Aż sześć goli po przerwie strzelił Michał Lewandowski, a po jednym trafieniu dołożyli również Hubert Berłowski i Jakub Szaniec.

Zjednoczeni Gmina Bełchatów – PGE GKS II Bełchatów 0:9 (0:1)
Bramki: Michał Lewandowski 20, 48, 62, 69, 78, 81, 83, Hubert Berłowski 64, Jakub Szaniec 90