Pięć lat zawieszenia dla piłkarza

Wydział Dyscypliny OZPN w Skierniewicach ukarał pięcioletnią dyskwalifikacją Damiana Dzierżka. To piłkarz, który wystąpił meczu trzeciej kolejki grupy II skierniewickiej klasy B w zespole LKS Grabice w wyjazdowym meczu z Koroną Stary Dwór. Około 80. minuty uderzył jednak sędziego, który mecz przerwał. Było wówczas 7:2 dla miejscowych.

Okazało się, że Dzierżek to zawodnik, który w poprzednim sezonie grał w RKS Rzeczyca (okręg piotrkowski). Na obecny sezon nie miał klubu, ale wystąpił na lewą kartę w Grabicach.

Mecz zweryfikowano jako walkower 7:0 dla Korony, a Wydział Dyscypliny OZPN w Skierniewicach nałożył również kary na klub oraz kierownika LKS Grabice.