AKTUALNOŚCI
RKS Radomsko zagra bez kibiców

Zachowanie kibiców RKS Radomsko podczas niedzielnego spotkania piotrkowskiej klasy okręgowej z Polonią Piotrków będzie miało duży wpływ na kolejne mecze radomszczańskiej drużyny. Wiadomo już, że zaplanowany na niedzielę (24 września) mecz 7. kolejki RKS Radomsko – Świt Kamieńsk rozegrany zostanie bez udziału publiczności.

To środek zapobiegawczy Wydziału Dyscypliny OZPN Piotrków, który na najbliższym posiedzeniu zapozna się z raportem delegata. Podczas spotkania kibice RKS Radomsko używali środków pirotechnicznych, kilka z petard rzuconych zostało w stronę boiska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Do radomszczanin: Na meczach wyjazdowych to pewnie ty jako normalny człowiek najbardziej pomagasz klubowi. Zgadza się?

  2. Ale napinka 🙂 ale no niestety ozpn się słabo zachował… Trzeba szybko uciekać z tej okregowki bo tu lipa straszna…

  3. Normalni ludzie na mecz chcieliby pójść to przez bande idiotow nie mogą. Mam takie wrażenie ze ci kibole mechanika od zawsze bardziej szkodzą klubowi niz pomagają. Pewnie dojdzie jeszcze kara finansowa.

  4. Najlepiej wszystkie mecze od A klasy do ekstraklasy przy pustych trybunach rozgrywać. A co tam! ozpn to najgorszy związek w Polsce za co biorą kasę. Dwóch idiotów odpaliło race na wyjeździe a zamykają stadion w Radomsku, a gdzie była ochrona dlaczego pozwoliła im z tym wejść, może ich ukarać. Jak w lodzi rozrabiaja to im nic nie robią. Trochę obiektywizmu i równouprawnienia panie wielki prezesie ozpn!

  5. Najlepiej wszystkie mecze od A klasy do ekstraklasy przy pustych trybunach rozgrywać. A co tam! ozpn to najgorszy związek w Polsce za ci biorą kasę. Dwóch idiotów odpalił race na wyjeździe a zamykają stadion w Radomsku, a gdzie była ochrona dlaczego pozwoliła im z tym wejść, może ich ukarać. Jak w lodzi rozrabiaja to im nic nie robią. Trochę obiektywizmu i równouprawnienia panie wielki prezesie ozpn!