RTS Widzew Łódź wygrał pewnie w Głownie

Trzecioligowy Widzew Łódź w trzeciej rundzie Pucharu Polski okręgu łódzkiego. We wtorek podopieczni trenera Franciszka Smudy wygrali wyjazdowy mecz z Stalą Głowno (łódzka klasa okręgowa) prowadzoną przez Tomasza Szcześniaka 4:0 (1:0). Po dwa gole dla Widzewa zdobyli: Daniel Gołębiewski i Michał Miller.

Widzewiacy praktycznie przez cały mecz kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i ich wygrana jest zasłużona. Warto odnotować pierwsze gole Daniela Gołębiewskiego w barwach łódzkiej drużyny. W najbliższy piątek (22 września) RTS Widzew gra, na swoim stadionie, ligowy mecz z Ursusem Warszawa.

Stal Głowno – RTS Widzew Łódź 0:4 (0:1)
Bramki: Daniel Gołębiewski 35, 87, Michał Miller 80, 84

RTS Widzew: Humerski – Pigiel (46′ Falon), Kostkowski, Zieleniecki (46′ Sylwestrzak), Rakowski – Kazimierowicz (46′ Miller)., Ostaszewski (61′ Radwański) – Kamiński, Kwiek, Niedziela – Gołębiewski.