Termy Ner rozbiły Omegę Kleszczów

Wyraźna wygrana faworyta w spotkaniu otwierającym 9. kolejkę IV ligi łódzkiej. Termy Ner Poddębice podtrzymały zwycięską serię i wysoko pokonały Omegę Kleszczów 5:0 (1:0). Królem polowania był zdobywca trzech bramek Dawid Przezak. Dla Omegi to trzecia porażka z rzędu, a dla podopiecznych Michała Bistuły ósma kolejna wygrana.

Zespół z Poddębic jest jednym z głównych faworytów do awansu. Potwierdził to w środowe późne popołudnie. Przewaga gospodarzy nad Omegą Kleszczów nie podlegała żadnej dyskusji. Przed przerwą Pawła Wiśniewskiego pokonał Dawid Przezak, a w drugiej połowie gospodarze zdobyli jeszcze cztery gole. Hat-tricka skompletował Przezak, a do siatki rywala trafili także Kamil Bartos i wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Łukasz Dynel. W poddębickim obozie wszyscy myślą już o spotkaniu 10. kolejki. W sobotę (30 września) w Skierniewicach miejscowa Unia podejmie Termy Ner. Ten mecz może zdecydować o tytule mistrza jesieni w IV lidze łódzkiej.

Termy Ner Poddębice – Omega Kleszczów 5:0 (1:0)
Bramki: Dawid Przezak 15, 82, 83, Kamil Bartos 62, Łukasz Dynel 86

Termy Ner: Domżał – Krymarys, Owczarek, Kania (75′ Brochocki ż), Przybyła ż (58′ Smolarek) – Osowski (84′ Zimoń), Zwoliński, Bartos (78′ Woźniak), Pabjańczyk – Niedzielski ż (84′ Dynel), Przezak (84′ Tarnowski)

Omega: Paweł Wiśniewski – Mateusz Roczek, Grzywiński, Pałyska, Niedbała (70′ Grabowski) – Belica ż (60′ Ociepa), Paweł Kowalski (85′ Pieniążek), Szewczyk, Tomesz (80′ Lesiakowski), Konecki (60′ Piotr Janeczek) – Krzysztof Kowalski