AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Poznaliśmy obsadę sędziowską seniorskich spotkań w okręgu sieradzkim. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, dwóch grup klasy A oraz czterech grup klasy B. Przypominamy, że obsada sędziowska w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 23 września)
16:00 – MULKS Łask – KS Karsznice – Mariusz Nowak
16:00 – Unia Sulmierzyce – WKS Wieluń – Drozd
16:00 – GLKS Strzelce Wielkie – MLKS Konopnica – Holewski
16:00 – MKS Zduńska Wola – GKS Chojne – Mariusz Ślęzak
(niedziela – 24 września)
14:00 – LZS Brąszewice – Czarni Rząśnia – Szala
16:00 – Piast Błaszki – LKS Zapole – Pastusiak
16:00 – Słowian Dworszowice – Warta Osjaków – Tomczyk
16:00 – Jutrzenka Warta – Pogoń Zduńska Wola – Pietrzak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 23 września)
15:00 – GKS Siemkowice – LKS Kiełczygłów – Szulc
16:00 – Start Łubnice – LKS Wierzchlas – Puch
16:00 – Warta II Działoszyn – Rolnik Skąpa – Bieniek
(niedziela – 24 września)
14:30 – LZS Skrzynex Łaszew – GKS Dubidze – Kamyk
15:00 – KKS Kurów – LZS Krzyworzeka – Wenta
15:00 – ChKS Chotów – LKS Masłowice – Wawrzyniak
15:00 – GLKS Biała – Prosna Wyszanów – Grenda
16:00 – Jaga Lututów – Prosna Wieruszów – Lipka

Grupa II
(sobota – 23 września)
16:00 – Rokita Rokitnica – LGKS Charłupia Mała – Grenda
16:00 – Amatorzy Zapolice – LZS Rębieskie – Iwankiewicz
16:00 – Pamapol-Hetman Rusiec – LKS Kalinowa – Goclik
(niedziela – 24 września)
11:00 – LKS Socha – Victoria Szadek – Mariusz Dąbrowski
13:00 – LKS Pyszków – Sokół Goszczanów – Piotr Romek
13:00 – UKS Ustków – Unia Sieradz-Męka – Mariusz Ślęzak
16:00  – Pisia Zygry – Tęcza Brodnia – Majchrowicz
16:00 – Inter Sieradz-Woźniki – TS Janiszewice – Bialik

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 24 września)
11:00 – Orion Olewin – Zagłębie Lipnik – Gajewczyk
14:00 – LZS Pątnów – Zryw Ożegów – Kowalewski
15:00 – Park Starzenice – Piast Ruda – Dankowski
15:00 – Płomień Makowiska – LZS Staw – Nita
15:00 – KS Kraszkowice – Czarni II Rząśnia – Antończyk
16:00 – Unia II Sulmierzyce – LZS Trębaczew – Kowalewski

Grupa II
(niedziela – 24 września)
11:00 – KS Ożarów – Orzeł Galewice – Kałuziński
14:00 – LKS Łyskornia – Sparta Mokrsko – Buda
14:00 – LZS Komorniki – Hetman Żdżary – Goclik
14:00 – Victoria Skomlin – Centra Walichnowy – Lewandowski
15:00 – LZS Młynisko – GKS Czastary – Golański
15:00 – Start Świątkowice – Zryw Wójcin – Juchner
15:00 – KS Osiek – LZS Wydrzyn – Janiak

Grupa III
(niedziela – 24 września)
14:00 – LUKS Bałucz – Olimpia Karsznice – Brzostowski
15:00 – KS Karsznice II – GKS Sędziejowice – Rutecki
15:00 – Orzeł Wola Wiązowa – RKS Rychłocice – Szulc
15:00 – LKS Wola Będkowska – LZS Chrząstawa – Aleksandrowicz

Grupa IV
(niedziela – 24 września)
11:00 – LKS Kamienna – LKS Tubądzin – Woźniak
15:00 – Ostrowia Ostrówek – MUKS Wróblew – Bieniek
15:00 – Złoczewia Złoczew – LKS Kobierzycko – Dariusz Grzelak
16:00 – Iskra Stolec – KS Brzeźnio – Woźniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *