AKTUALNOŚCI
Na Concordii znów zagrają oldboje

Po raz kolejny na Stadionie Miejskim Concordia w Piotrkowie zagra zespół oldbojów Concordii złożony z dawnych zawodników piotrkowskiego klubu. Rywalem piotrkowskich weteranów będzie Korona Kielce, a mecz odbędzie się w sobotę (7 października) o 15:00. Organizatorem spotkania jest Paweł Cukiernik, a mecz będzie okazją do uhonorowania dwóch niedawno zmarłych byłych piłkarzy ZKS Concordia.

Odeszli od nas Sławomir Krzyczmanik i Arkadiusz Lisiecki. Oni jeszcze niedawno grali w naszej drużynie oldbojów, ale teraz będą obserwować go z góry. Ten mecz z Koroną zagramy również dla nich – mówi Paweł Cukiernik, który zaprasza wszystkich kibiców na sobotni mecz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Niepotrzebne emocje. Nikt nie chce żeby oldboye płacili. Tylko ukazany został brak konsekwencji osir i um. Powodzenia jutro, zagrajcie jak najlepiej dla zmarłych. Pzdr

  2. z całym szacunkiem , ale 2 godziny kosztują 1200 zł ,12 chłopa co się spotyka raz w roku nie będzie miało problemu wyjąć po 100 złoty jeśli będzie potrzeba ,natomiast tak naprawdę to nie ma znaczenia ,chodzi o to że ktoś próbuje kosztem kogoś innemu przywalić ,a chyba szacunek oldbojom się należy …tyle

  3. ci zawodnicy grali kiedy twoja rodzina mieszkala jeszcze na wsi nie w piotrkowie, kiedy ludzie w polsce wiedzieli ze klub z piotrkowa to concordia…ci zawodnicy grali a 2 -lidze dzis to liga 1 zajmowali 4- miejsce…przestancie strzykac zolcia, nigdy pilka w tym miescie nie bedzie juz na tym poziomie…szacunek dla zmarlych zawodnikow,..