AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Poznaliśmy obsadę sędziowską seniorskich spotkań w okręgu łódzkim. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, trzech grup klasy A oraz trzech grup klasy B. Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 7 października)
15:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Stal Głowno – Urbaniak
15:00 – Orzeł Parzęczew – RTS Widzew II Łódź – Faliszewski
15:30 – GKS Bedlno – Andrespolia Wiśniowa Góra – Balwierz
15:30 – LKS Rosanów – PTC Pabianice – Śpiewak
(niedziela – 8 października)
11:00 – ŁKS II Łódź – Zawisza Rzgów – Modrzejewski
11:00 – UKS SMS Łódź – Włókniarz Pabianice – Wiśniewski
15:30 – Sokół II Aleksandrów – Górnik Łęczyca – Przytuła

Klasa A
Grupa I
(sobota – 7 października)
15:00 – Zawisza II Rzgów – Sparta Łódź – Kujawski
15:00 – Kolejarz Łódź – AMII Łódź – Jaskulski
15:00 – Orzeł Piątkowisko – Jutrzenka Bychlew – Modliński
15:00 – Iskra Dobroń – Start Łódź – Przytuła
15:00 – AKS SMS Łódź – GLKS Dłutów – Janasik
15:30 – MKS Tuszyn – Włókniarz II Pabianice – Pawlak
(niedziela – 8 października)
11:00 – Burza Pawlikowice – GKS Ksawerów – Nowicki

Grupa II
(sobota – 7 października)
15:00 – KKS Koluszki – LZS Justynów – Banaszkiewicz
15:30 – Start Brzeziny – LKS Kalonka – Chojnacki
15:30 – Włókniarz Zgierz – Sport Perfect Łódź – Kucharski
(niedziela – 8 października)
10:00 – Zamek Skotniki – MKP-Boruta II Zgierz – Jankowski
14:30 – Czarni Smardzew – Huragan Swędów – Szymczyk
15:30 – Błękitni Dmosin – LKS Różyca – Musiał

Grupa III
(sobota – 7 października)
15:30 – Witonianka Witonia – Bzura Ozorków – Michniewicz
15:30 – Victoria Rąbień – Ostrowia Ostrowy – Lewandowski
(niedziela – 8 października)
11:00 – Kotan Ozorków – MKS Mianów – Strulak
11:00 – KS II Kutno – Magnat Sierpów – Wyderkiewicz
12:00 – Dąbrowianka – Malina Piątek – Różycki
14:30 – Victoria Granów – Kobra Leźnica Wielka – Majchrzak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 7 października)
15:30 – LKS Różyca II – Powstaniec Dobra – Mrozek
18:00 – Husaria Rzgów – LKS Gałkówek II – Nawrot
(niedziela – 8 października)
14:00 – KKS II Koluszki – Polonia Andrzejów – Grzywacz
15:30 – Victoria Stoki – Ner Łódzki – Zygmunciak
18:00 – Więcej Niż Sport Łódź – Milan Club Polonia Łódź – Żaczek

Grupa II
(sobota – 7 października)
13:00 – Sokół Lutomiersk – Orzeł Kazimierz – Olejnik
15:00 – Ner II Poddębice – LKS Modlna – Twardowski
(niedziela – 8 października)
11:00 – LKS Dąbrówka – Kanarki Małachowice – Lota
11:00 – Start Szczawin – Orlik Sobień – Przybylak
11:00 – Santos Czerchów – Orzeł Wróblew – Augustowski
11:30 – Grom Powodów – KAS Konstantynów – Świech

Grupa III
(sobota – 7 października)
15:30 – Sokół Popów – KP Byszewy – Łukasik
15:30 – Expom Krośniewianka – Sazan Pęczniew – Kęsik
(niedziela – 8 października)
14:00 – GKS Byszew – Iskra Głowno – Walczak
14:00 – Struga Dobieszków – KS Żychlin – Rochalski
15:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Błękitni Ciosny – Mas
15:00 – Olimpia Oporów – LKS Gieczno – Kęsik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *