AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Okręgowy Związek Piłki Nożnej podał obsadę sędziowską weekendowych spotkań w piotrkowskiej klasie okręgowej, klasie A i klasie B. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą mecze. Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
9. kolejka
(sobota – 7 października)
15:00 – GUKS Gorzkowice – Start Lgota Wielka – Wojciech Kretek
15:00 – RKS Radomsko – Szczerbiec Wolbórz – Grzegorz Muskała
15:30 – MGKS Drzewica – Omega II Kleszczów – Tomasz Krawczyk
15:30 – Polonia Piotrków – Świt Kamieńsk – Tomasz Haładaj
15:30 – Czarni Rozprza – Kawaleria Tomaszów – Patryk Niedźwiecki
(niedziela – 8 października)
15:00 – Lechia II Tomaszów – Zapał Krzętów – Michał Kieszkowski
15:30 – Włókniarz Moszczenica – Astoria Szczerców – Michał Dzwonkowski

Klasa A
8. kolejka
Grupa I
(sobota – 7 października)
15:30 – LKS Będków – LKS Mniszków – Piotr Chmielewski
15:30 – Polonia Rokiciny – Olimpia Wola Załężna – Robert Kaczor
15:30 – Skalnik Sulejów – RKS Rzeczyca – Damian Łukasiński
(niedziela – 8 października)
15:30 – LKS Radzice – Sparta Ostrów – Paweł Pryczek
15:30 – Relax Czerniewice – Błysk Aleksandrów – Tomasz Lewandowski
15:30 – Kasztelan Żarnów – LKS Lubochnia – Dawid Łuczyński

Grupa II
(sobota – 7 października)
15:00 – LUKS Gomunice – Luciążanka Przygłów – Arkadiusz Nowak
15:30 – LKS Mierzyn – Start Niechcice – Marcin Paraszkiewicz
15:30 – Ruch 1951 Chrzanowice – LKS Wola Krzysztoporska – Rami Adam Fares
15:30 – Astoria II Szczerców – Start Niechcice – Konrad Bednarek
(niedziela – 8 października)
11:00 – Victoria Żytno – LKS Czarnocin – Arkadiusz Nowak
15:30 – Piast Krzywanice – Grabka Grabica – Patryk Niedźwiecki

Klasa B
8. kolejka
Grupa I
(niedziela – 8 października)
11:00 – Tęcza Janków – LKS Mroczków – Tomasz Krawczyk
11:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – KS Poświętne – Piotr Chmielewski
15:00 – WOY Bukowiec Opoczyński – LKS Białaczów – Dawid Kędzierski
15:00 – IKS Inowłódz – MGKS II Drzewica – Robert Kaczor
15:30 – Atom Januszewice – UKS Concordia 1909 Piotrków – Łukasz Włodarczyk
15:30 – Szczerbiec II Wolbórz – Zjednoczeni Budziszewice – Damian Łukasiński

Grupa II
(sobota – 7 października)
15:30 – Alfa Kleszczów – Pilica II Przedbórz – Michał Kieszkowski
15:30 – Victoria Woźniki – VIS Gidle – Bartłomiej Ławniczak
15:30 – ESPN Bełchatów – LKS Dobryszyce – Michał Dzwonkowski
(niedziela – 8 października)
15:00 – Grabka II Grabica – KS Grocholice – Adam Baryła
15:30 – Warta-Carbo Pławno – Polonia Gorzędów – Filip Barczak
15:30 – KS Niedośpielin – Pionier Baby – Andrzej Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Brawo dla Łukasza Włodarczyka, wygrał mecz dla concordii, nawet przyjechal z nimi busem… Niech sie OZPN wezmie troche za prace sedziów…