AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Poznaliśmy obsadę sędziowską seniorskich spotkań w okręgu sieradzkim. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, dwóch grup klasy A oraz czterech grup klasy B. Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 7 października)
15:00 – GLKS Strzelce Wielkie – Warta Osjaków – Kamyk
15:00 – GKS Chojne – Pogoń Zduńska Wola – Grzelak
15:30 – Jutrzenka Warta – MLKS Konopnica – Tomczyk
16:00 – MKS Zduńska Wola – Czarni Rząśnia – Janecka
16:00 – LZS Brąszewice – WKS Wieluń – Pastusiak
16:00 – Unia Sulmierzyce – KS Karsznice – Szulc
(niedziela – 8 października)
15:00 – Słowian Dworszowice – Piast Błaszki – Badziak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 7 października)
16:00 – Start Łubnice – LKS Masłowice – Szandała
16:00 – Warta II Działoszyn – GKS Dubidze – Wawrzyniak
(niedziela – 8 października)
13:00 – Skrzynex Łaszew – LKS Kiełczygłów – Ślęzak
14:30 – Prosna Wyszanów – Rolnik Skąpa – Ubycha
15:00 – ChKS Chotów – LZS Krzyworzeka – Wenta
15:00 – GLKS Biała – Prosna Wieruszów – Kowalski
15:00 – KKS Kurów – GKS Siemkowice – Golański
16:00 – Jaga Lututów – LKS Wierzchlas – Woźniak

Grupa II
(sobota – 7 października)
15:00 – Rokita Rokitnica – Victoria Szadek – Piotr Romek
15:00 – Amatorzy Zapolice – LKS Socha – Badziak
15:00 – Pamapol-Hetman Rusiec – LGKS Charłupia Mała – Bieniek
(niedziela – 8 października)
13:00 – UKS Ustków – Sokół Goszczanów – Pastusiak
14:00 – Unia Sieradz-Męka – TS Janiszewice – Grenda
15:00 – LKS Pyszków – LKS Kalinowa – Buś
15:00 – Inter Sieradz-Woźniki – Tęcza Brodnia – Iwankiewicz
16:00 – Pisia Zygry – LZS Rębieskie – Jałowy

Klasa B
Grupa I
(sobota – 7 października)
15:00 – LZS Staw – Orion Olewin – Kowalewski
(niedziela – 8 października)
13:00 – Zagłębie Lipnik – Czarni II Rząśnia – Lewandowski
15:00 – Płomień Makowiska – LZS Trębaczew – Janiak
15:00 – Park Starzenice – KS Radoszewice – Antończyk
15:00 – KS Kraszkowice – Zryw Ożegów – Witaszek
15:00 – Unia II Sulmierzyce – Piast Ruda – Wojtal

Grupa II
(niedziela – 8 października)
11:00 – KS Ożarów – Hetman Żdżary – Cybulski
14:00 – Victoria Skomlin – GKS Czastary – Pędziwiatr
14:00 – KS Osiek – LKS Łyskornia – Jasiński
14:00 – LZS Młynisko – Zryw Wójcin – Cybulski
14:00 – LZS Komorniki – Sparta Mokrsko – R.Ubycha
15:o0 – Start Świątkowice – LZS Wydrzyn – Aleksandrowicz
16:00 – Centra Walichnowy – Orzeł Galewice – Lewandowski

Grupa III
(niedziela – 8 października)
14:00 – LUKS Bałucz – LZS Wrońsko – sędzia nie wyznaczony
14:00 – RKS Rychłocice – GKS Sędziejowice – Brzostowski
15:00 – KS II Karsznice – LZS Chrząstawa – Gajewczyk
15:00 – Orzeł Wola Wiązowa – Olimpia Karsznice – sędzia nie wyznaczony

Grupa IV
(niedziela – 8 października)
11:00 – LKS Kobierzycko – MUKS Wróblew – Dariusz Grzelak
11:00 – LKS Kamienna – Iskra Stolec – Jakóbczak
14:00 – Ostrowia Ostrówek – LKS Tubądzin – Rutecki
15:00 – Złoczewia Złoczew – KS Brzeźnio – Juchner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *