Wysoka przegrana Pelikana Łowicz

Świt Nowy Dwór Mazowiecki wysoko pokonał Pelikana Łowicz 4:1 (2:0) w spotkaniu, które otworzyło 11. kolejkę III ligi (grupa I). Już do przerwy gospodarze prowadzili 2:0, a w drugiej połowie dołożyli dwa kolejne gole. Zespół Marcina Płuski odpowiedział jedynie trafieniem Daniela Bończaka. Dla Świtu to trzecia kolejna wygrana w lidze.

Wynik spotkania otworzył w 19. minucie Kamil Wiśniewski. Przed przerwą na 2:0 podwyższył Marcin Kozłowski. Ten sam piłkarz pięć minut po zmianie stron po raz trzeci pokonał Daniela Malinę i stało się jasne, że łowiczanie nie wywiozą z Nowego Dworu nawet jednego punktu. Odpowiedzieli co prawda bramką Daniela Bończaka, ale Świt, za sprawą Mariusza Gabrycha, ustalił w 73. minucie wynik spotkania na 4:1.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pelikan Łowicz 4:1 (2:0)
Bramki: Kamil Wiśniewski 19, Marcin Kozłowski 38, 50, Mariusz Gabrych 73 – Daniel Bończak 65

Pelikan: Malina – Jagiełło, Wawrzyński, Kasprzyk, Adamczyk (46′ Wrzesiński) – Woźniak (70′ Bistuła), Bella (80′ Ciechański), Bończak ż, Bujalski – Kuczak (58′ Kaczyński), Kowalczyk